ASPIRIN 500 mg obalené tablety, 40 ks
ASPIRIN 500 mg überzogene Tabletten
Výrobcovia: Bayer Vital GmbH
Kód produktu: 10203626
Dávkovanie: Überzogene Tabletten
Obsah: 40 St
Vernostné body: 80
Dostupnosť: Nie je na sklade
$14.25
$11.36
z nemeckých lekární na vašu adresu
Návod na použitie pre ASPIRIN 500 mg obalené tablety, 40 ks
Aspirín 500 mg obalené tablety sa používajú na symptomatickú liečbu horúčky a miernej až stredne silnej bolesti. Účinná látka kyselina acetylsalicylová inhibuje tvorbu prostaglandínov, čím znižuje excitabilitu receptorov bolesti. Tablety obsahujú inovatívnu technológiu MicroActive, ktorá zabezpečuje rýchly nástup účinku. Odporúčaná jednorazová dávka je jedna tableta, ale dospelí a dospievajúci od 12 rokov by nemali užívať viac ako šesť tabliet denne. Medzi vedľajšie účinky môžu patriť gastrointestinálne ťažkosti, ako je pálenie záhy a nevoľnosť. Liek sa nesmie používať v prípade precitlivenosti na zložky, vredov v tráviacom trakte, zvýšeného sklonu ku krvácaniu a zlyhania obličiek alebo pečene. Tehotné a dojčiace ženy by mali vyhľadať lekársku pomoc. Je dôležité prečítať si príbalovú informáciu a v prípade akýchkoľvek otázok alebo vedľajších účinkov sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom. Liek sa má uchovávať mimo dosahu tepla.Recenzie Liekov
Leni
31/3/2021
Dobrý liek proti bolesti. Cena v poradí. Balenie by mohlo byť menšie z dôvodu udržateľnosti.
Simone
6/3/2021
Pomáha dobre a rýchlo. Vždy si ho vezmite so sebou ako prevenciu v núdzových situáciách. Dobre pomáha aj pri miernych migrénach.
Nicole D. (Ahrensfelde)
30/1/2015
Na bolesti hlavy som vždy užíval aspirín. Ale nový aspirín je ešte lepší. Malá tableta a ešte rýchlejší účinok. Tablety sa ľahko užívajú, ideálne aj na cesty.
Ute R. (Allensbach)
12/1/2015
Pokiaľ ide o účinok, môžem poskytnúť len svoju subjektívnu skúsenosť, že starý dobrý Aspirin mi fungoval lepšie. Čo ma však núti dať mu negatívne hodnotenie, je nový obal v každom ohľade: vonkajší obal je dvakrát väčší ako predtým. To isté platí aj pre vnútorný obal, ktorý plytvá cennými surovinami. Prečo sa upúšťa od osvedčeného obalu na tablety (vo vnútri) na vytláčanie? Tieto štvorbalenia sa tak ťažko otvárajú: Ak chcete oddeliť jedno zo 4-balení, aby ste ho otvorili, zaručene roztrhnete druhé balenie ešte predtým, ako sa dostanete k tomu, ktoré chcete skutočne otvoriť. Ak ho roztrhnete veľmi opatrne, získate len malý kúsok, cez ktorý sa vám nepodarí dostať tabletu von; ak odtrhnete príliš veľa, tableta zaručene vypadne z obalu a bude ležať na zemi. Vždy si predstavujem, ako by starší človek tento obal vôbec otvoril?
Napísať recenziu
Súvisiace produkty
Obľúbené v Bolesť svalov & kĺbov
-35%

VOLTAREN Gél proti bolesti, 180 g
VOLTAREN Schmerzgel 1,16 % mit Komfort-Verschlus
$16.64 $25.50
-50%

IBUPROFEN Heumann Tablety proti bolesti 400 mg, 50 ks
IBUPROFEN Heumann Schmerztabletten 400 mg
$6.16 $12.32
-50%

IBU 400 akut-1A Pharma filmom obalené tablety, 50 ks
IBU 400 akut-1A Pharma Filmtabletten
$5.16 $10.35
-36%

IBUPROFEN Heumann Tablety proti bolesti 400 mg, 30 ks
IBUPROFEN Heumann Schmerztabletten 400 mg
$4.84 $7.52
-47%

IBU 400 akut-1A Pharma filmom obalené tablety, 30 ks
IBU 400 akut-1A Pharma Filmtabletten
$3.73 $7.05